TOPlist

Háčkované vánoční dekorace

Háčkovaná sněhová vločka

Háčkované vánoční dekorace patří k nejoblíbenějším ozdobám našich domovů v době adventu. K dostání jsou strojově vyšívané dekorace – např. háčkované hvězdičky. To pravé kouzlo Vánoc v sobě ale skrývají originální ručně háčkované vánoční dekorace.

Háčkované vánoční ozdoby si můžete sami vyrobit, v takovém případě je nezapomeňte nakonec namočit do škrobu a vytvarovat do finální podoby. Další možností je využít nabídky internetového obchodu, který má háčkované vánoční dekorace vyráběné tradičními postupy v nabídce.

Výhodou háčkovaných dekorací je jednak jejich rozmanitost a také to, že je můžeme použít nejen na vánočním stromečku, kde se jejich využití samozřejmě přímo nabízí. Zavěsit je můžeme také do oken, použít při dekoraci vánočního stolu nebo postavit třeba na poličku. Háčkované hvězdičky, sněhové vločky či andílky můžeme zavěsit také na lustr a nechat je vznášet v prostoru. Při jejich upevňování ale nezapomeňte dbát na bezpečnost. Háčkované vánoční dekorace jsou také vkusným a originálním dárkem, který potěší každého.

Háčkovaný váček

Podívejte se také na další obrázky ručně vyráběných háčkovaných vánočních dekorací:

sněhová vločka 1
sněhová vločka 2

sněhová vločka 3
háčkovaný košíček – malý
háčkovaný košíček – velký
háčkovaný závěs
háčkovaný zvonek 1
háčkovaný zvonek 2
háčkovaný zvonek 3

vánoční špička